Monday, May 30, 2022

Akullore me banane pa sheqer !!!

loading...


 Perbersit 

  1. 2 Banane 
  2. 1 Luge gjelle kakao jo plot 
  3. 3 Luge gjelle qumesht 
  4. 2 Luge te vogla mjalt 
Receta 

  1. Presim bananet ne feta i veme ne grirje per 7-8 ore pastaj i hedhim ne blender me te gjithe perbersat e tjer i rrafim per disa minuta sa te behet krem dhe akullorja eshte gati.

No comments :

Post a Comment