Wednesday, November 2, 2016

Biskota me qumeshte Panda gati per 5 minuta...

loading...
Përbërësit

  1. 500g Miell qe fryhet vet (Farina)
  2. 1 Kuti Qumesht panda (Zaharuho)
  3. 250g Margarine
Receta


  1. Shkrime ne tenxhere margarinen duke e trazuar gjithmon (kujdes fytyren se shperthen)hedhim te gjithe perbersat ne nje tas te madhe i gjeshim me dore kur te jete gati beni biskotat cfare forme te doni.
  2. Marrim nje tepesi i veme leter vaji dhe pjekim biskotat ne 180 grade per 18 minuta.

No comments :

Post a Comment