Monday, May 30, 2022

Akullore me luleshtridhe pa sheqer!!!

loading...


 Perbersit

  1. 250g Luleshtridhe
  2. 3 Luge gjelle qumeshte 
  3. 2 Luge te vogla mjalt 
Receta 

  1. Pastrojme dhe lajme luleshtridhet i veme ne grirje per 7-8 ore pastaj i hedhim ne nje blender mbashk me qumeshtin dhe mjaltin i rrafim sa te behen si krem dhe akullorja eshte gati kjo recet eshte dhe per femijet kur nuk u pelqejne frutat.

No comments :

Post a Comment