Monday, January 5, 2015

Si te humbni kile!!!

loading...
Përbërësit
  1. 1/2 Limon
  2. 1/2 Gote uje
Receta
  1. Nxehim pak ujin hedhim limonin dhe e pime ne mengjes kur cohemi
  2. Mire eshte qe ta pini 5 dite pastaj 5 te tjera jo sepse ulet shume sheqeri.
  3. Ka dhe vitamin c qe na dihmon per epidemit e gripit per lekuren tone etj. 

No comments :

Post a Comment