Sunday, January 18, 2015

Tiganites me 3 perbersa!!!

loading...
Përbërësit
  1. 2 Banane 
  2. 4 Veze
  3. 1/2 Filxhane caji miell
 Receta
  1. Hedhim ne blender (multi) bananet i shkrim pastaj i hedhim ne nje tas hedhim miellin dhe vezet i rrahim mire.
  2. Marrim nje tigane hedhim pak gjalpe dhe i skuqim.
  3. Munde ti shoqeroni me mjalte,cokollate,banane etj.

No comments :

Post a Comment