Wednesday, December 3, 2014

Sallate me patate dhe limone!!!

loading...
Përbërësit
  1. 5 Patate
  2. 1 Luge gjelle mustarde
  3. Vaj ulliri
  4. 1 Limon
  5. Pak rigon
  6. Krip
  7. Piper te zi
Receta
  1. Presim patatet ne copa te medhaja i hedhim ne nje tenxhere hedhim dhe kripen ujin dhe i ziejme per 20 minuta.
  2. Perziejme perbersat mire dhe kur te jene gati patatet i hedhim ne siperfaqe hedhim dhe limonin. 

No comments :

Post a Comment