Thursday, February 26, 2015

Maske per fytyre me te paster dhe te bukur !!!

loading...
 Përbërësi
  1. 2 Luge gjelle vaj kokosi (munde te gjeni ne super-market ose farmaci)
  2. Te verdhen e nje veze
  3. 1 Luge gjelle mjalte
  4. 1 Luge gjelle kos
  5. 1 Luge te vogel sheqer
Receta
  1. Hedhim ne blender (multi) te gjithe perbersat i trazojme mire pastaj lyejme fytyren dhe e leme 25 minuta pastaj e lajme mire kete recete perdoreni 2 here ne jave eshte per fytyre me te fresket te paster,te bukur,dhe dihmon per rudhat.

No comments :

Post a Comment