Thursday, February 26, 2015

Si te dombesoheni pa diete !!!

loading...
Para se te hani vaktin tuaj 15 minuta para hani nje molle,dhe para se te filloni te hani pini dy gota uje keshtu munde te humbisni per 12 jave 7 kg  si dhe 2 ose 3 kile uje ne dite djeg ydyrnat e trupit.

No comments :

Post a Comment