Monday, July 11, 2016

Akullore me Pjeper!!!

loading...

Përbërësit

  1. 500g Pjeper (500g Pa pjesen e jashteme dhe mberthamat)
  2. 500g Kos te trash
  3. 125g Mjalt
Receta


  1. Presim ne copeza te vogla pjeprin e hedhim ne blender e rrafim sa te behet krem pastaj e hedhim ne nje tas hedhim dhe kosin,mjaltin i trazojme mire pastaj e veme ne ngrirje.(munde ta hidhni ne forma te ndrishme per femijet tuaj,kjo recet eshte shume e shendetshme per ju dhe femijet tuaj).

No comments :

Post a Comment