Saturday, July 9, 2016

Maska per fytyre me perbersa qe keni ne shtepi...

loading...
Përbërësit

 1. 1 Luge te Vogel kos
 2. 1 Luge te Vogel lenge limoni 
Receta


 1. Trazojme mire  te 2 bashk para se te beni masken  lajeni mire fytyren tuaj me uje pak te nxehte veni masken lejeni 30 minuta pastaj lani fytyren keto maska jane  per vajzat qe kane pucera si dhe jane te  mire se kane shume vitamina per vizat qe kane grate pak me te medhaja, per fytyre te paster dhe te bukur etj. bejeni nje here ne jave.
Përbërësit

 1. 1 Luge te vogel kos 
 2. 1 Luge te vogel mjalt 
Receta


 1. Vejeni ne fytyre te paster per 15-20 minuta pastaj lani mire fytyren.
Përbërësit
Maskë për lëkurë të ndjeshme

 1. 1 Filxhane kafeje te vogel kos
 2. 1 Luge te vogel vaj ulliri
 3. 1 Karot te grrire
Receta

 • Vejeni ne fytyre te paster per 15-20 minuta pastaj lani mire fytyren.


  1. No comments :

   Post a Comment