Saturday, July 9, 2016

Sallate me shalqi (Karpuz)

loading...
Përbërësit

  1. 3 Feta shalqi (Pa mberthamat)
  2. 1 Filxhane caji djathe
  3. Pak uthull (balsamiko)
  4. 1 Traguj (kastravec)
Receta


  1. Presim ne copeza shalqin dhe kastravecin dhe i hedhim ne nje tas thermojme dhe hedhim dhe djathin me uthullen dhe e trazojme mire sallaten.

No comments :

Post a Comment