Saturday, October 18, 2014

Biskota me nutella!!!

loading...

Përbërësit 
  1. 1 Filxhan caji nutella
  2. 2 Veze
  3. 10 Luge gjelle miell farina qe frihet vet
 
 Receta 
  1. Ndezim furren ne 180 grande dhe lyejme 12 forma te vogela me gjalpe.
  2. Ne nje tas rrahim vezet me nutellen per 5 minuta.
  3. Hedhim avash-avash miellin dhe hedhim brumin ne format jo plot ne gjysem dhe i pjekim per 12 minuta.

No comments :

Post a Comment