Monday, December 1, 2014

Speca me krem djathi dhe balsamiko !!!

loading...
Përbërësit 
  1. 10 Speca
  2. 250g Krem djathi (philadelphia)
  3. Pak balsamiko per siperfaqen 
  4. Krip
  5. Vaj ulliri
Receta
  1. Ne nje tepesi veme specat i mbushim me krem djathi ne siperfaqe hedhim balsamiko,krip,dhe vaj.
  2. I pjekim ne 180 grade per 20-25 minuta kur te jene gati nga nje ane i kthejme nga ana tjeter. 

No comments :

Post a Comment