Monday, January 5, 2015

Omelete me patate!!!

loading...
Përbërësit
  1. 3 Veze
  2. 2 Patate
  3. Krip-piper
  4. Djathe te bardhe te copetuar
  Receta
  1. Skuqim patatet kur te jene gati u heqim vajin.
  2. Ne nje tas hedhim te gjithe perbersat dhe i rrahim pastaj i hedhim te tigani bashk me patatet e leme sa te behen vezet dhe omeleta eshte gati. 

No comments :

Post a Comment