Thursday, March 5, 2015

Maske per fytyre !!!

loading...
Përbërësit
  1. 1 Luge gjelle mjalt
  2. 1 Luge gjelle kos 
Receta
  1. Trazojme mire mjaltin me kosin nese keni lekure te thate munde te hidhni pak me shume mjalt dhe nese keni lekuren te yndyrte hidhni 2 pika limon.

No comments :

Post a Comment