Friday, June 10, 2016

Liker me Luleshtrydhe!!!

loading...
Përbërësit

  1. 500g Luleshtrydhe 
  2. 250g Raki
  3. 250g Sheqer
Receta

  1. Pastrojme dhe lajme mire luleshtrydhat i presim ne dy pjes dhe i hedhim ne nje kavanoz hedhim sheqerin dhe rakin dhe e mbyllim mire me kapakun i leme mbyllur 4 dite ne frigorifer pastaj e kullojme mire dhe likeri eshte gati.

No comments :

Post a Comment