Monday, August 29, 2016

Topa cokollate me 3 perbersa!!!

loading...
Përbërësit

  1. 2 Pako biskota me cokollate dhe me krem (OREO)
  2. 200g Krem djathi (PHILADELPHIA)
  3. Arre kokosi fluhur per siperfaqen 
Receta


  1. Grime ne blender biskotat i bejme pluhur i hedhim ne nje tas hedhim dhe kremin e djathit i gjeshim mire me dore i bejme topa te vegel dhe i lyejme me arre kokosi dhe i veme ne frigorifer per 2 ore pas dy oreve jane gati.

No comments :

Post a Comment