Wednesday, February 8, 2017

Krem me biskota per femijet tuaj!!!

loading...
Përbërësit
  1. 200ml Qumeshte 
  2. 4 Biskota (e grrira ne blender)
  3. 2 Luge gjelle nisheshte
  4. 2 Luge gjelle sheqer

Receta
Hedhim te gjithe perbersat ne nje tenxhere e veme te soba dhe trazojme vazhdimishte sa te shkrihen mire perbersat dhe sa te behet krem.

No comments :

Post a Comment