Tuesday, October 31, 2017

Fileto pule me arra!!!

loading...
Përbërësit

  1. 4 Fileto pule
  2. 1 Filxhane caji arra
  3. 200g Djathe kackavalle graviera
  4. Vaj ulliri
  5. Krip,piper
Receta


  1. Brenda te filetot veme djathe ne copeza te vogla veme arra dhe i mbeshtjellim mire rolo mos te na hapen i veme ne nje tepesi me leter vaji dhe i lyejme me vaj,krip,piper dhe pjekim ne 200grade per 50-60 minuta varet nga furra.

No comments :

Post a Comment