Tuesday, October 31, 2017

Sardele ne furre me domate!!!

loading...
Përbërësit

  1. 500g Sardele
  2. 1 Domate te grrir ne rente 
  3. Krip,piper,rigon,vaj ulliri
  4. Lengun e nje limoni 
  5. 2 Filxhane kafeje te vegjel uje
 Receta


  1. Ne nje tepesi hedhim te gjithe perbersat i trazojme mire dhe i veme ne furre i pjekim ne 200 grade per 30 minuta varet nga furra mbase do me pak.

No comments :

Post a Comment