Monday, November 20, 2017

Omelet me miell dhe djathe!!!

loading...
Përbërësit

  1. 3 Veze
  2. 1/2 Filxhane caji miell
  3. 3 Luge gjelle vaj luledielli
  4. 100g Djathe te bardhe te grrire
  5. pak krip 
Receta

  1. Rrafim vezet pastaj hedhim te gjithe perbersat e tjere dhe trazojme mire hedhim ne nje tigan omeleten e pjekim nga te dya anet dhe omeleta eshte gati.

No comments :

Post a Comment