Friday, November 17, 2017

Truffles me arra kokosi dhe cokollate!!!

loading...
Përbërësit

 1. 200g Arre kokosi pluhur '
 2. 1 Vanilie
 3. 1 Kuti qumesht panda (zaharuho 397g

   Përbërësit per siperfaqen
  1. 200g cokollate te zeze 
  2. arra te grrira nese doni 
  Receta

  1. Ne nje tas hedhim qumeshtin,arre kokosi dhe vanilien dhe gjeshim mire pastaj i bejme topa i veme ne nje leter vaji.ne ben_mari shkrime cokollaten e leme 5 minuta te ftohet dhe nje e nga nje hedhim topat brenda nese doni pastaj i lyejme me arra dhe i leme te ftohen ne leter vaji .

  No comments :

  Post a Comment