Tuesday, December 5, 2017

Biskota me pak perbersa!!!

loading...
Përbërësit 
  1. 2 Filxhane te madhe miell qe fryhet vet 
  2. 1 Filxhane te madhe nutella
  3. 2 Veze
  4. 1 vanilie
Receta
  1. Hedhim ne nje tas te gjithe perbersat i gjeshim me dore i bejme topa te vegjel sa nje arre i veme ne nje tepesi me leter vaji dhe pjekim ne 180 grade per 10-12 minuta jo me shume.

    No comments :

    Post a Comment