Wednesday, October 17, 2018

Recet per nutella si ta beni vet ne shtepi !!!

loading...
Përbërësit

  1. 200g Gjalp
  2. 125g Cokollate te zeze 
  3. 1 Vanilje
  4. 400g Qumesht panda ne kuti 
  5. 100g Lajthi te pastruara dhe te grira ne blender 
Receta 

  1. Hedhim ne nje tas qelqi gjalpin,cokollaten,vaniljen dhe qumeshtin dhe i shkrime ne mikrovale ose ne ben-mari trazojme mire dhe hedhim brenda lajthite qe i kemi prere ne blender trazojme dhe hedhim nutellen ne vazo qelqi dhe eshte gati Ju behte mire !

No comments :

Post a Comment